Cięcie laserem Bydgoszcz

Precyzyjne cięcie laserem Bydgoszcz

Wysoka jakość otrzymanych materiałów

Cięcie laserem Bydgoszcz

OPIS OFERTY

Nasza obróbka metalu jest bardzo różnorodna. Staramy się spełniać i zaspakajać oczekiwania, wymogi naszych klientów.

Zachęcamy do skorzystania z nowoczesnej technologii cięcia laserem. Jest to metoda, która pozwala uzyskać gotowe elementy bez konieczności dalszej obróbki wykańczającej. Czynnikiem tnącym umożliwiającym otrzymanie idealnych produktów jest gorący promień lasera renomowanej marki. Korzystamy z wysokospecjalistycznego lasera MAZAK. Cięciu poddajemy różnorodne materiały: stal do 12 mm, stal nierdzewną do 6 mm, aluminium do 4 mm.

Cięcie laserem Bydgoszcz to technika, która odznacza się dużą precyzją, dokładnością oraz jakością cięcia. Powierzchnia danego elementu poddawanego obróbce, jest gładka i czysta. Cięcie laserowe jest ekonomiczne ze względu na występowanie wąskiej szczeliny cięcia. Odznacza się również szybkością wykonania.

Korzystamy z najnowocześniejszych maszyn i urządzeń. Wykonujemy cięcia najbardziej skomplikowanych kształtów. Nasi pracownicy to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wykonują cięcie laserowe bardzo rzetelnie oraz skrupulatnie, dbając o każdy szczegół. Dotrzymujemy ustalonych wcześniej terminów wykonania danej usługi.

Park maszynowy

  • cięcie laserem MAZAK – gabaryt cięcia 1250x2500.

Zachęcamy do skorzystania z oferty

Swoje usługi oferujemy firmom z całej Polski, w szczególności tym, które zlokalizowane są w takich miastach jak:

  • Inowrocław,
  • Bydgoszcz
  • Toruń,
  • Poznań,
  • Włocławek,
  • Konin.

Chcąc przekonać się o naszych umiejętnościach i doświadczeniu, zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą Zakład Tokarski Tomasz Tabaczyński.


Formularz kontaktowy

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetwarzania zapytania. Zostałem poinformowana/ny, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarznia. Administratorem danych osobowych jest Zakład Tokarski Tomasz Tabaczyński, ul. Stolarska 1, 88-100 Inowrocław