Cięcie wodą Inowrocław

Cięcie strumieniem wody – cięcie wodą Inowrocław

Błyskawiczna i efektywna obróbka surowca

Cięcie wodą Inowrocław

OPIS OFERTY

Cięcie wodą to jedna z metod obróbki surowca. Zachęcamy do skorzystania z usługi cięcia wodą stali pod wysokim ciśnieniem. Technika pozwala uzyskać precyzyjne detale – małe oraz te o większych rozmiarach.

Wykonujemy cięcia różnorodnych materiałów: stali do 200mm, stali nierdzewnej, aluminium, miedzi, tytanu, kompozytów, ceramiki, marmuru, granitów, szkła, gumy, drewna oraz plastiku. W codziennej pracy bazujemy na specjalistycznych, profesjonalnych maszynach. Dysponujemy stołem roboczym służącym do obróbki metalu o zakresie roboczym 2000x3000. Daje to możliwość sprawnego wycinania dużych elementów.

Cięcie wodą sprawia, że krawędź produktów poddanych obróbce jest gładka i równa. Jest to nowatorska metoda, która charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, dokładnością i rzetelnością.

Cięcie wodą zapewnia idealną precyzję, dzięki której istnieje możliwość wycięcia różnorodnych kształtów. Technologia nie powoduje tworzenia się na powierzchni tak zwanych zadziorów, odkształceń, twardnienia materiału.

Cięcie wodą Inowrocław to gwarancja uzyskania elementów o zdumiewającym efekcie końcowym. Dokładność maszyn wykorzystujących strumień wody umożliwia otrzymania idealnych produktów. Dla nas zadowolenie klienta z wykonanej usługi jest najważniejsze.

Park maszynowy

  • stół - zakres roboczy 2000x3000.

Zachęcamy do skorzystania z oferty

Swoje usługi oferujemy firmom z całej Polski, w szczególności tym, które zlokalizowane są w takich miastach jak:

  • Inowrocław,
  • Bydgoszcz
  • Toruń,
  • Poznań,
  • Włocławek,
  • Konin.

Chcąc przekonać się o naszych umiejętnościach i doświadczeniu, zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą Zakład Tokarski Tomasz Tabaczyński.


Formularz kontaktowy

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetwarzania zapytania. Zostałem poinformowana/ny, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarznia. Administratorem danych osobowych jest Zakład Tokarski Tomasz Tabaczyński, ul. Stolarska 1, 88-100 Inowrocław