O firmie

ZAKŁAD TOKARSKI Tomasz Tabaczyński

Tradycja, terminowość, nowoczesne technologie

O nas

Jesteśmy firmą, która istnieje na rynku od 1990 roku. Jako zakład tokarski posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży metalurgicznej. Zajmujemy się różnorodną obróbką stali, dbając o każdy szczegół. Stawiamy na rzetelne, dokładne i sumienne wykonywanie powierzonych zleceń. Pragniemy, aby klient był zadowolony i usatysfakcjonowany z naszych usług.

Dysponujemy ogromnymi możliwościami produkcyjnymi. Nasza oferta jest bardzo bogata i urozmaicona. Oferujemy usługi tokarskie, toczenie CNC, frezowanie, cięcie wodą, gięcie blach, cięcie laserem, wytaczanie otworów, usługi ślusarskie oraz remonty maszyn budowlanych. Dostosowujemy zasób usług do potrzeb i wymagań danych kontrahentów.

Nasi pracownicy do eksperci w dziedzinie obróbki metalu. Odznaczają się precyzyjnością i zaangażowaniem. Realizują zlecone prace, wykorzystując własny materiał bądź powierzony.

Zadowolenie klientów jest podstawowym czynnikiem, który składa się na sukces firmy. Tworzenie i oferowanie nowoczesnych produktów i usług, jak również proste zasady współpracy i korzystne warunki cenowe to kolejne istotne elementy naszej filozofii działania.

W przypadku zainteresowania naszymi usługami prosimy o kontakt w celu zaprezentowania szczegółowej oferty.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Dlaczego warto z nami współpracować?

Korzystamy z najnowszych technologii

Nasza firma już od 1990 roku oferuje na polskim rynku kompleksowe usługi obróbki metali. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować terminowe i profesjonalnie wykonanie oferowanych usług. Priorytetami w naszej firmie są:

  • terminowa realizacja zlecenia;
  • precyzjyne wykończenie;
  • długoterminowa współpraca.

Zapewniamy wysoki poziom świadczonych usług. Stosujemy innowacyjne rozwiązania i techniki. Odznaczamy się:

  • rzetelnością;
  • dokładnością;
  • konkurencyjnymi cenami;
  • wyszkoloną kadrą pracowniczą;
  • urozmaiconą ofertą;
  • rozbudowanym parkiem maszynowym.

Stawiamy na indywidualizm w podejściu do naszych Klientów. Dostosowujemy ofertę do potrzeb Klienta.

Zobacz naszą ofertę

Formularz kontaktowy

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetwarzania zapytania. Zostałem poinformowana/ny, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarznia. Administratorem danych osobowych jest Zakład Tokarski Tomasz Tabaczyński, ul. Stolarska 1, 88-100 Inowrocław