Usługi CNC

Usługi CNC

Precyzja oraz wysoki poziom wykonania usługi

OPIS OFERTY

Istniejmy na rynku od 1990 roku. Jako zakład tokarski posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży metalurgicznej. Specjalizujemy się w obróbce różnego rodzaju metali oraz świadczeniu kompleksowych usług CNC w Inowrocławiu, Bydgoszczy i okolicy.

Posiadamy rozbudowany park maszynowy, w którego skład wchodzą nowoczesne maszyny i urządzenia. Umożliwiają one sprawną, efektywną i terminową realizację powierzonych nam zleceń i zadań. Doświadczeni pracownicy posiadający szeroki zakres wiedzy oraz liczne umiejętności także przyczyniają się do wykonywania usług CNC na najwyższym poziomie, uwzględniając wszelkie normy i politykę jakości.

Usługi CNC znajdujące się w naszej ofercie to: usługi tokarskie, frezowanie CNC, toczenie CNC, cięcie laserem, cięcie wodą, gięcie blach, wytaczanie otworów, usługi ślusarskie oraz remonty maszyn budowlanych. Wszystkie usługi wykonujemy na terenie naszego zakładu, dbając o ich profesjonalny i rzetelny przebieg.

Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie obróbki różnorodnych metali. Stawiamy na zadowolenie klienta z usług CNC. Dbamy o to, aby nasze realizacje kształtowały się cały czas na takim samym – wysokim – poziomie. W codziennej pracy kładziemy nacisk na zachowanie wysokiej precyzji i dokładność.

Zachęcamy do skorzystania z oferty

Chcąc przekonać się o naszych umiejętnościach i doświadczeniu, zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą Zakład Tokarski Tomasz Tabaczyński.


Formularz kontaktowy

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane