Cięcie wodą

Cięcie wodą

Błyskawiczna i efektywna obróbka surowca

OPIS OFERTY

Cięcie wodą czyli cięcie stali strumieniem wody pod wysokim ciśnieniem to zaawansowana technika, która pozwala na wykonywanie precyzyjnych detali (małych jak i dużych). Istnieje możliwość cięcia: stali do 200mm, stali nierdzewnej, aluminium, miedzi, tytanu, kompozytów, ceramiki, marmuru, granitów, szkła, gumy, drewna oraz plastiku.

Krawędź otrzymanych detali jest gładka, równa, cięte krawędzie są wysokiej jakości. Stosujemy najnowocześniejsze technologie.

Park maszynowy

  • stół - zakres roboczy 2000x3000.

Zachęcamy do skorzystania z oferty

Swoje usługi oferujemy firmom z całej Polski, w szczególności tym, które zlokalizowane są w takich miastach jak:


Chcąc przekonać się o naszych umiejętnościach i doświadczeniu, zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą Zakład Tokarski Tomasz Tabaczyński.


Formularz kontaktowy

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetwarzania zapytania. Zostałem poinformowana/ny, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarznia. Administratorem danych osobowych jest Zakład Tokarski Tomasz Tabaczyński, ul. Stolarska 1, 88-100 Inowrocław